O NÁS

Již 30 let poskytujeme služby v oblastech životního stylu, a rozvoje osobnosti a podnikatelského ducha. 

Náš příběh

Poté, co jsme v době COVIDU začali natáčet a tvořit první vlastní podkásty, edukační videa a mini dokumenty. Začali se nás přátelé a zákazníci  ptát: “Mohli bychom zde také natáčet?”.

JVCPULSE studio vzniklo proto, že jsme chtěli vytvořit prostředí a komuinitu, kde by se bylo možné tvořit, vzdělávat se a sdílet nápady.  Na tuto myšlenku nás přivedli naši přátelé a zákazníci. Tak jsme ji uskutečnili.

Práce a pohoda

Aby byl váš den byl nejen efektivní, ale i příjemný, využíjte bezplatné parkování, kávu zdarma a  možnost celodenního stravování v  restauraci FRIEDSPOINT v budově našeho studia (včetně veganských jídel).

 

"Přineste nápad a my Vám ho pomůžeme zrealizovat. "

Chceme, aby se JVCPULSE studio stalo vaším kreativním a tvořivým místem pro nátáčení videi, vzdělávání nebo fotografování v Praze. Proto uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli  dosáhnout skvělého výsledku a současně si odnášet dobrý zážitek ze společné práce: od výběru tématu, plánování, produkční dny až po post-produkční činnosti. Jsme připraveni si s Vámi popovídat o vašich představách nebo pomoci s dalšími záležitostmi.

Kontaktujte nás

Na co se specializujeme

Propagační a kampaňová videa

Video může být způsobem, jak šířit svoji strategii, podporu či informaci a přímo oslovit lidi, kteří  jsou Vaše cílová skupina. Vytvářením případových studií, sdílením informací a rad ve videu, to vše může pomoci naplnit poslání vaší organizace. Naše videa zajistí, že se poselství vaší společnosti dostane pozornosti, kterou si zaslouží.

Storytelling a produktová videa

Chápeme, jak je důležité, aby váš videomarketing přinášel výsledky a měl měřitelné výsledky i pro váš business. Ve světě, kde jsou trhy přesyceny reklamami a kde se hojně používají blokátory reklam, je značkový obsah skvělým způsobem, jak se prosadit.

Vzdělávací videa

Učení se prostřednictvím videí umožňuje lidem rychleji a přesněji si zapamatovat nové informace. Video lze použít k výuce klientů nebo zákazníků, jak používat produkt nebo službu, nebo jej lze použít interně k výuce či školení zaměstnanců

 

Náborová videa

Nechte si od nás natočit náborové video, které potenciálním zaměstnancům ukáže, co všechno můžete nabídnout. POMŮŽEME VÁM NAVRHNOUT IDEÁLNÍ NÁBOROVÉ VIDEO, KTERÉ OSLOVÍ TY NEJLEPŠÍ KANDIDÁTY PRO VAŠI SPOLEČNOST.

Rozhovory

Chápeme, že je třeba zkušenost a profesionalita, která se dokáže postarat o to, aby se dotazovaný cítil uvolněně a dialog byl poutavý pomocí správných otázek. Natočili jsme celou řadu respondentů, od studentů přes celebrity až po špičkové podnikatele. Díky tomu se náš tým stal specialistou na pořizování poutavého obsahu rozhovorů

Minidokumenty

JVCPULSE se specializuje na vyprávění skutečných, lidsky zajímavých příběhů v krátkých dokumentárních filmech. Naše krátké mini dokumenty dokáží zachytiti podstatu a přetvořit ji do poutavého obsahu.

Seznamte se s námi

Dušan Sameliak

zakladatel a provozní ředitel

Dušan rád naslouchá  příběhům  našich klientů a zjišťuje o nich více. Jeho role spočívá v hledání nejlepších strategií a pojetí obsahu, aby byl Váš projekt úspěšný.

Rustam Rashidov

hlavní kameraman a umělecké pojetí

Rustam, průvodce přenášení vysoce kvalitního obrazu do filmového designu, se svou kreativitou a dovednostmi se stará o to, aby naše práce byla na úrovni značky, obsahově a vizuálně ohromující.

Aneta Procházková

copywriting a scénáristka

Aneta a její láska ke slovu a chytlavým návrhům nikdy nezklame a povznese naši práci a vdechne každému projektu život. Díky svému scénáristickému talentu vnáší do příběhů jasný a procítěný život, kterému každý porozumí.

Matyas Podstránsky

Technika a grafický inženýring

Matyas dohlíží nad výběrem vhodné techniky, její bezproblémový chod, aby výsledky práce našeho týmu byli co nejefektivnější s vysokou úrovní kvality.

POJĎME SPOLEČNĚ TVOŘIT VELKÉ VĚCI

2 + 6 =

Odesláním formáře souhlasíte s našimi podmínkami Zpracování osobních údajů.

O STUDIU

O nás

Blog

Co děláme

ODKAZY

Provozní řád studia

Všeobecné obchodní podmínky

Podmínky užívání stránek

Zpracování osobních údajů

Všeobecné podmínky pro konání příměstkých táborů

Kontakt

JVC Pulse Studio

Chemická 951, 148 00 Praha-Kunratice

+420 604 864 865

info@jvcpulsestudio.cz

SLEDUJTE NÁS