VIRTUÁLNÍ VIDEOPRODUKCE

Postaráme se o realizaci vašeho nápadu od první myšlenky až po finální video. Máme prvotřídní prostory s profesionálním vybavením a zkušeným personálem. Výsledky naší práce tak splní veškerá vaše očekávání, ať jsou sebe odvážnější.

Na co se specializujeme

Propagační a kampaňová videa

Video může být způsobem, jak šířit svoji strategii, podporu či informaci a přímo oslovit lidi, kteří  jsou Vaše cílová skupina. Vytvářením případových studií, sdílením informací a rad ve videu, to vše může pomoci naplnit poslání vaší organizace. Naše videa zajistí, že se poselství vaší společnosti dostane pozornosti, kterou si zaslouží.

Storytelling a produktová videa

Chápeme, jak je důležité, aby váš videomarketing přinášel výsledky a měl měřitelné výsledky i pro váš business. Ve světě, kde jsou trhy přesyceny reklamami a kde se hojně používají blokátory reklam, je značkový obsah skvělým způsobem, jak se prosadit.

Vzdělávací videa

Učení se prostřednictvím videí umožňuje lidem rychleji a přesněji si zapamatovat nové informace. Video lze použít k výuce klientů nebo zákazníků, jak používat produkt nebo službu, nebo jej lze použít interně k výuce či školení zaměstnanců

 

Náborová videa

Nechte si od nás natočit náborové video, které potenciálním zaměstnancům ukáže, co všechno můžete nabídnout. POMŮŽEME VÁM NAVRHNOUT IDEÁLNÍ NÁBOROVÉ VIDEO, KTERÉ OSLOVÍ TY NEJLEPŠÍ KANDIDÁTY PRO VAŠI SPOLEČNOST.

Rozhovory

Chápeme, že je třeba zkušenost a profesionalita, která se dokáže postarat o to, aby se dotazovaný cítil uvolněně a dialog byl poutavý pomocí správných otázek. Natočili jsme celou řadu respondentů, od studentů přes celebrity až po špičkové podnikatele. Díky tomu se náš tým stal specialistou na pořizování poutavého obsahu rozhovorů

Minidokumenty

JVCPULSE se specializuje na vyprávění skutečných, lidsky zajímavých příběhů v krátkých dokumentárních filmech. Naše krátké mini dokumenty dokáží zachytiti podstatu a přetvořit ji do poutavého obsahu.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

POJĎME SPOLEČNĚ TVOŘIT VELKÉ VĚCI

6 + 13 =

Odesláním formáře souhlasíte s našimi podmínkami Zpracování osobních údajů.

O STUDIU

O nás

Blog

Co děláme

ODKAZY

Provozní řád studia

Všeobecné obchodní podmínky

Podmínky užívání stránek

Zpracování osobních údajů

Všeobecné podmínky pro konání příměstkých táborů

Kontakt

JVC Pulse Studio

Chemická 951, 148 00 Praha-Kunratice

+420 604 864 865

info@jvcpulsestudio.cz

SLEDUJTE NÁS