CO NABÍZÍME

V JVC PULSE studiu se staráme o to, aby se naše komunita mohla soustředit na tvorbu svých projektů nebo na rozvoj svého podnikání. Zatímco my se staráme  o veškeré technické  zázemí a služby.

zajístíme prostory

Poskytujeme plně vybavené a flexibilní prostory pro tvoji videoprodukci či vzdělávací kurzy.

kurzy

Organizujeme vzdělávací aktivity, které přispívají k vašemu osobnímu růstu či růstu vaší organizace.

videoprodukce

Pracujeme se značkami a organizacemi, které jsou jedinečné a chtějí být takto vnímány. Proto vytváříme obsah, který je osobitý.

řešení na míru

Spolupracujeme s profesionály abychom pro Vás vytvořili video obsah, který Vás odlišuje a je vytvořen v souladu s vašimi hodnotami.

REFERENCE

JVCPULSEje vzdělávací společnost se skvělými zkušenostmi v oblasti rozvoje obchodních dovedností, finanční gramotnosti, budování a rozvoje obchodních vztahů a spolupráce. Společnost JVCPULSE je schopna připravit individuální požadavky na rozvoj lidí nebo řešení „na míru“. Velmi oceňuji proaktivní přístup a  velkou zkušenost lektorů s obchodní praxí, která pomohla našim obchodním zástupcům vidět věci z jiného úhlu a zaměřit se na podstatné věci, aby mohli efektivněji pracovat.

Vzdělávací akce pořádané JVCPULSE  jsou opravdu profesionálně připravené. Jejich výstupem je jasná strategie pro každého a následná opatření. Je pro nás vždy potěšením pracovat s JVCPULSE na projektech rozvoje nových lidí.

 

Michal Vondrák

Národní manažer prodej Palírna U Zelného stromu a.s.

„JVCPULSE je vynikající profesionálové se skvělými mezilidskými dovednostmi a rozsáhlými zkušenostmi z praxe. Jejich proaktivní přístup učinil naše workshopy velmi produktivním a přinesl mnoho užitečných nástrojů v našich každodenních činnostech. JVCPULSE a jejich lektoři umožňuji snadno spojovat lidi a rozvíjet jejich dovednosti v oblasti silných a slabých stránek. Bylo by potěšením znovu spolupracovat s JVCPULSE na dalších projektech rozvoje lidí. “

 

Marcin Bryniak

Generální Ředitel   MECALUX a.s.

,, Rozvojové workshopy JVCPULSE  přinášejí vzrušující komunikační platformu, která mi umožnila rychle posunout naše finanční poradce  na vyšší úroveň funkční spolupráce, inovací a partnerství. Úhel pohledu lekotrů inspiruje lidi, jak lépe komunikovat s odděleními různých funkcí pro jasné pochopení výzev a budoucích potřeb. Budování kultury obchodního partnerství za účelem zvýšení ziskovosti a vytváření hodnot.“

 

Jan Zeman

Ředitel Finančního kontrolingu            SAZKA

POJĎME SPOLEČNĚ TVOŘIT VELKÉ VĚCI

7 + 2 =

Odesláním formáře souhlasíte s našimi podmínkami Zpracování osobních údajů.

O STUDIU

O nás

Blog

Co děláme

ODKAZY

Provozní řád studia

Všeobecné obchodní podmínky

Podmínky užívání stránek

Zpracování osobních údajů

Všeobecné podmínky pro konání příměstkých táborů

Kontakt

JVC Pulse Studio

Chemická 951, 148 00 Praha-Kunratice

+420 604 864 865

info@jvcpulsestudio.cz

SLEDUJTE NÁS