AKTUÁLNÍ NABÍDKA KURZŮ

Chcete se posunout dál a naučit se něco nového? Chcete, vzít svoii kraiéru do vlastních rukou?  Máme více než sedmnáctiletou praxi v pořádání kurzů osobního rozvoje, které vám pomůžou dát životu správný směr. Dále vás můžeme naučit tvořit videa, která vaše publikum skutečně osloví. Pokud se vašemu podnikání nedaří podle vašich představ, mohly by vám pomoc naše business tréninky.

SEBEROZVOJ

Buďte sami sebou.

Obavy.  Nejistota.  Nízké sebevědomí.  Lítost. Tyto věci způsobují, že lidé skrývají své pravé já ze strachu, co si o nich ostatní pomyslí. Snaží se být dokonalí, když se na ně lidé dívají, ale uvnitř se cítí osamělí a nejistí. Naše kurzy osobního rozvoje jsou určeny pro všechny, kteří chtějí mít svůj život ve svých vlastních rukou a posílit tak, své sebevědomí, stabilitu a osobní nezávislost.

.

TVORBA VIDEÍ

Buďte vidět

Osvěžující a inspirativní příběhy značek mohou povzbudit spotřebitele, aby si Vaši značku znovu a znovu zamilovali.

BUSINESS TRÉNINK

Ukažte světu, kdo jste a  co umíte.

Existují všeobecně  uznávané návyky, postoje  a postupy, které jsou v profesionálním světě  profesi/oboru preferovány. Pokud si tyto návyky a postupy osvojíte, můžete je snadno přenést do jakékoli organizace či profese. Tím budete obecně považováni za schopné a perspektivní.

TAJEMSTVÍ ÚSPĚŠNÉHO PROMO VIDEA

Nápad není vše! Stejně tak důležité je umět své nápady, myšlenky, plány a vize vyjádřit, přesvědčit a zaujmout svým projevem ostatní. Kurz ušitý na míru všem podnikatelům, podnikatelkám, youtuberům, prodejcům nebo řečníkům ve viturálním prostředí.

Každý z nás má svůj osobitý styl a silné stránky, na kterých lze stavět. Jejich využitím a soustavným rozvojem lze vytvořit takový styl, aby jste ostatní opravdu zaujali a přesvědčili.

Během dvou dní vás provedeme procesem sebeprezentace a vytvořením promo videa pro Váš web, kampaň, FB, Instagram nebo jiné sociální sítě. Výsledkem bude Vaše profesionální a bezchybné video a dovednost, jak si takové videa již vytvářet sami.  

VÍTĚZNÉ VYJEDNÁVÁNÍ

Vítězné vyjednávání zahrnuje principy zkušenostního a akčního vzdělávání. Jednotlivé implementace jsou takzvaně „strategicky přizpůsobené“, tj. šité na míru, s cílem zvýšit relevanci náplně školení a maximalizovat retenci znalostí. Dvoudenní program, který zahrnuje také individuální domácí přípravu, sestává z řady složek, jež jsou strukturovány pomocí tzv. dvouúrovňových případových studií. Účastníci se vzdělávají jednotlivě i ve skupinách a maximálně využívají společných znalostí a zkušeností.

PRODEJ ZALOŽENÝ NA SPOLUPRÁCI

Povýšení tradičního prodeje na úroveň vzájemná spolupráce s klienty a spotřebiteli na všech úrovních je a bude v prodejním procesu klíčová disciplína, protože  segmenty B2B a B2C  očekávají již  od prodejců a dodavatelů mnohem více, pokud jde o plnění jejich potřeb a přání. Nové technologie umožňují klientům a spotřebitelům činit chytřejší rozhodnutí.  Jejich požadavky na personalizaci a pohodlí mají zásadní vliv na prodejní úspěch a dlouhodobou spolupráci. Současně rostoucí vliv sociálních médií vytváří novou skupinu spotřebitelů, kteří chtějí být ve spojení se značkami a jejich komunitou. Očekávají že se jejich vztahy s prodejci a značkami povýší na úroveň rovnosti, kdy budou moci ovlivnit, co očekávají od svých dodavatelů a oblíbených značek.

TRÉNINK PRO INTERNÍ TRENÉRY

Na základě celosvětových  zkušeností a průzkumů názorů účastníků rozvojových programů, které realizovala společnost JVC Pulse. Naše rozvojové aktivity stavíme na tom, co si účastníci skutečně myslí a jak posuzují hodnotu rozvojových programů. Tento program interním trenérům pomůže zajistit soulad s hodnotami, kterých si účastníci cení, a osvojit si účinné přístupy k facilitaci rozvojových aktivit.

POJĎME SPOLEČNĚ TVOŘIT VELKÉ VĚCI

10 + 13 =

Odesláním formáře souhlasíte s našimi podmínkami Zpracování osobních údajů.

O STUDIU

O nás

Blog

Co děláme

ODKAZY

Provozní řád studia

Všeobecné obchodní podmínky

Podmínky užívání stránek

Zpracování osobních údajů

Všeobecné podmínky pro konání příměstkých táborů

Kontakt

JVC Pulse Studio

Chemická 951, 148 00 Praha-Kunratice

+420 604 864 865

info@jvcpulsestudio.cz

SLEDUJTE NÁS